O firmie

Rozwiązania na trudne czasy

W czasach kiedy konkurencja w branży firm używających blach jako surowca jest bardzo duża, znalezienie dostawcy, który oferuje materiał wysokiej jakości i w przystępnej cenie nabiera coraz większego znaczenia.Wiele firm poszukujących tańszego surowca spotyka się często z ofertami na tzw. materiał z nadprodukcji oraz w II gat. Podstawową barierą która zniechęca odbiorców do zakupu tego typu materiału, jest brak szczegółowych informacji dotyczącej jakości produktu.
W tej sytuacji Hanbud uznany na rynku producent blach dachowych oraz elementów ogrodzeniowych wydzielił w swojej strukturze dział zajmujący się przerobem oraz handlem blachami z nadprodukcji oraz w II gat.

Dewizą naszej działalności jest uczciwość wobec klientów. Dlatego, oferowany przez nas materiał po dostawie z huty jest przewijamy, weryfikowany pod względem jakość i klasyfikowany wg najwyższych norm jakościowych. Przy materiale w II gat. ewentualne wady są szczegółowo opisywane oraz dokumentowane fotograficznie. Tym samym, klient ma pełną możliwość zapoznania się z produktem za pośrednictwem serwisu internetowego WWW.TANIE-BLACHY.PL . Trzon oferty stanowią blachy ocynkowane w grubościach 0,30 – 3,00 mm, a także blachy powlekane w grubościach 0,30 – 1.50 mm. Na specjalne zamówienie Klienta istnieje również możliwość sprowadzenia grubszych blach także zimno- i gorącowalcowanych w kręgach lub arkuszach. Cały dostępny asortyment wraz z proponowanymi cenami sprzedaży jest na bieżąco udostępniany na naszym portalu WWW.TANIE-BLACHY.PL.

Dostawcami blach są wyłącznie europejskie huty. Oferowane towary występują w klasach wg. Tabeli 1. Ostatnia kolumna przedstawia szacunkowy koszt zakupu w [%] w odniesieniu do rynkowej ceny zakupu towaru bez uszkodzeń z planowej produkcji.

Klasa Opis materiału Dopuszczalne uszkodzenia Cena
I Materiał bez wad z planowej produkcji brak 100%
IA Materiał bez wad z nadprodukcji brak 85%
II Materiał posiada nieznaczne wady
nie wpływające na cechy funkcjonalne i trwałość
Niewielkie wgniecenia, zarysowania powierzchni,
uszkodzenia obrzeży
75%
III Materiał posiada wady obniżające funkcjonalność
i trwałość
Biała korozja (blachy ocynkowane), nierówna bądź
uszkodzona powłoka lakiernicza
60%

W swojej ofercie posiadamy również możliwość przerobu oferowanych blach jak i materiału powierzonego. Możliwe jest wykonanie blach trapezowych, blachodachówek, parapetów oferujemy także usługitakie jak rozkrawanie na taśmy, cięcie na arkusze, foliowanie a także produkcja gotowych elementów wg zapotrzebowania klienta.

W chwili obecnej dysponujemy następującym parkiem maszynowym:

Od początku działalności dostarczyliśmy nasze produkty setkom zadowolonych klientów.

 

Automatic_Stainless_Steel_Coil_Slitting_Line-horz