Blacha TRAPEZOWA

Blachy trapezowe produkowane przez Hanbud stanowią idealne połączenie wysokiej jakości i estetyki. Szeroki wybór profili, w połączeniu z możliwością cięcia na wymiar sprawia, że produkt ten pozwala na bardzo różnorodne zastosowanie.
Warto podkreślić także, że blacha trapezowa jest bardzo ekonomicznym materiałem. Jest prosta w montażu. Dzięki niewielkiemu ciężarowi nie obciąża w znacznym stopniu więźby dachowej. 

Oferowane blachy są w różny sposób zabezpieczone przed korozją. Najpopularniejsze są blachy ocynkowane. Charakteryzują się niską ceną oraz wysoką trwałością, które oceniana jest na 40 – 50 lat. Klienci mają również do wyboru blachę trapezową w powłoce alucynk. Jak nazwa wskazuje, rdzeń stalowy został zabezpieczony przed korozją warstwą aluminium i cynku. Jest to powłoka charakteryzująca się wyższą trwałością w porównaniu do blachy ocynkowanej.

Średnie profile blachy, które dostępne są w sklepie internetowym (T14, T18, T18-E), znajdują zastosowanie na dachach domów jednorodzinnych, garaży czy zabudowań gospodarczych. Można je także wykorzystać jako wypełnienie paneli w ogrodzeniach przemysłowych.

Sklep tanie-blachy.pl oferuje blachy trapezowe w różnych powłokach i kolorach. Dzięki temu użytkownik może wybrać produkt w pełni dostosowany do jego oczekiwań.

Zastosowanie

Model

  • Pokaż wszystkie

Grubość blachy

  • Pokaż wszystkie

Grupa kolorów

  • Pokaż wszystkie

Powłoka

  • Pokaż wszystkie