Strona główna / ZOSTAŃ DYSTRYBUTOREM

Zostań naszym dystrybutorem

Jeżeli dotarłeś do tego miejsca to najprawdopodobniej jesteś osobą właściwą do tego aby podjąć z nami współpracę.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy partnerów handlowych, którzy są zainteresowani współpracą z nami w charakterze  AUTORYZOWANYCH PARTNERÓW HANDLOWYCH.
Jeżeli jesteś właścicielem hurtowni, składu budowlanego i chciałbyś zostać dystrybutorem produktów Hanbud – mamy dla Ciebie bardzo atrakcyjne warunki współpracy!

Dewizą naszej działalności jest uczciwość wobec klientów. Dlatego, oferowany przez nas materiał po dostawie z huty jest przewijamy, weryfikowany pod względem jakość i klasyfikowany wg najwyższych norm jakościowych. Przy materiale w II gat. ewentualne wady są szczegółowo opisywane oraz dokumentowane fotograficznie. Tym samym, klient ma pełną możliwość zapoznania się z produktem za pośrednictwem serwisu internetowego www.tanie-blachy.pl. Trzon oferty stanowią blachy ocynkowane w grubościach 0,30 – 3,00 mm, a także blachy powlekane w grubościach 0,30 – 1.50 mm. Na specjalne zamówienie Klienta istnieje również możliwość sprowadzenia grubszych blach także zimno- i gorącowalcowanych w kręgach lub arkuszach. 

Korzyści współpracy

 

Korzystne warunki współpracySzeroki asortyment
Rabaty dystrybutorskieSystem premiowy
Szybkie dostawyDoradztwo i wsparcie techniczne
Materiał reklamowe